Vingrosim Kopā 

Nodibinājums "Fonds Kopā" ir izveidojis Latvijā pirmovingrošanas  mācību video materiālu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. Video materiāli tika prezentēti šī gada 3. decembrī ES mājā. Tie būs pieejami Fonda mājas lapā: www.fondskopa.lvun vietnē YouTube Fonds Kopā kanālā: 

https://www.youtube.com/channel/UCrz14-XKLQnvYxVspbypMuw?view_as=subscriber

Projekta "Vingrosim Kopā" ietvaros tika izveidotas trīs video pamācības. Katra nodarbība sastāv no iesildīšanās, treniņa un atsildīšanās. Lai izpildītu vingrinājumus viss, kas nepieciešams ir paklājiņš vai dvielis un ūdens pudelītes. To var izpildīt ikkatrs skatoties un vingrojot kopā ar nodibinājuma "Fonds Kopā” Grupu dzīvokļa klientiem un veselības sporta speciālisti Olgu Kromani.

Dalība projektā sniegusi Fonds Kopā klientiem iespēju pilnvērtīgi vingrot un uzlabot stāju, veselības stāvokli, stiprināt imunitāti un motivējusi pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. Izveidojot vienkāršu mācību video, kas ir viegli uztverams un ko ieslēdzot, cilvēks var vingrot līdzi, ceram iedvesmot arvien vairāk cilvēkus ar garīga rakstura traucējumiem pievērsties kustīgam un aktīvam dzīves veidam, padarot to pieejamu viņiem!” saka trenere Olga.

Projektu “Vingrosim Kopā” realizē nodibinājums "Fonds Kopā", kura mērķis
ir veicināt iespējami pilnīgu cilvēku ar invaliditāti integrāciju, neatkarību un līdzdarbošanos sabiedrībā. Projektu finansiāli atbalsta  “Latvijas Valsts Meži”.  Pateicoties šim atbalstam nodibinājuma "Fonds Kopā" Grupu dzīvokļos, kur dzīvo cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, ir iekārtota sporta istaba ar atbilstošu inventāru.  Divas reizes nedēļā, pusgada garumā klientiem notika vingrošanas nodarbības. Vingrojumu programma izstrādāta, ņemot vērā mērķa grupas vajadzības un specifiku. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.