Pakalpojumi

Visus mūsu produktus iespējams pasūtīt arī lielākā skaitā, kā arī personalizēt tos, veidojam izšuvumus ar vārdiem vai logotipu. Labprāt sadarbojamies ar skolām, bērnu dārziem, dažāda veida uzņēmumiem. Tā ir lieliska iespēja Jums dāvināt korporatīvajiem klientiem, darbiniekim un uzņēmuma draugiem dāvanas ar pievienoto vērtību. Mūsu mazās mugursomiņas ar izšūtu katra bērna vārdiņu ir iecienījušas bērnu dārzu grupiņas un sākumskolas klases, lai visiem bērniem būtu vienādas sporta tērpu somiņas.

Papildus mūsu veidotiem šūtajiem izstrādājumiem, esam atvērti sadarbības iespējām ar Jūsu dizanu, materiāliem un idejām. !0 darbības gadu laikā, esam realizējuši dažādas idejas lielākiem pasūtījumiem, piemēram, maciņus planšetdatotiem, gultas veļu, paliktnīšus, dvielīšus, utt.  

Papildus šūšanas darbnīcai, DOTTS ir arī neliela veļas māja. Piedāvājam veļas mazgāšanas pakalpojumus individuāliem klientiem un nelieliem uzņēmumiem. Mūsu veļas mājas pakalpojumus ir iecienījuši tuvākās apkaimes iedzīvotāji, jo strādājam ar kvalitatīviem mazgāšanas līdzekļiem un tehniku, kā arī pasūtījumus izpildām pēc labākās sirdsapziņas. Ar cenām un noteikumiem varat iepazīties sadaļā "veļas mazgāšana".

Ja Jūs interesē sadarbības iespējas ar mums, vai vēlaties izmantot veļas mājas pakalpojumus, lūdzu, aizpildiet kontkatformu sadaļā "kontakti" un mēs ar Jums sazināsimies!

Dažāda veida somas ar personalizētu izšuvumu

Pasūti kvalitatīvu un ērtu pleca somu (lina, vai puslina) vai muguras somu (ūdens necaurlaidīgs audums) ar personalizētu izšuvumu: Tu vari izvēlēties izšuvuma vietu, tekstu, izmēru un dizainu.

Katra pasūtījuma dizains tiek personalizēts un veidots pēc klienta vēlmēm. Ir pieejamas arī pludmales somas no ūdens necaurlaidīga auduma, kā arī savelkamas somas ūdenssporta hidrotērpiem.

Sazinies ar mums personīgi, lai saskaņotu dizainu un izmaksas. Lielākiem pasūtījumiem pieejamas ļoti īpašas atlaides.

Lielāka apjoma šūšanas un apģērba labošanas pakalpojumi

Mēs piedāvājam sadarbību Jūsu uzņēmumam šūšanas pakalpojumiem. Esam strādājuši ar tādiem Latvijā zināmiem zīmoliem kā Rain Sisters un The Noss.

Ja Tev un Tavam zīmolam ir nepieciešami papilspēki, ja vēlies kvalitatīvi un rūpīgi paveiktu darbu un Tev nav ļoti saspringti laika rāmji, sazinies ar mums. Atceries, ka atbalstot mūs un sadarbojoties ar darbnīcu, Tu ne tikai saņem kvalitatīvus šūšanas pakalpojumus (strādājam ar labu, profesionālu tehniku, diegiem un instrumentiem), bet arī atbalsti sociāli atstumtās grupas.

Sazinies ar mums ar savu piedāvājumu privāti!