Iepazīsti mūsu komandu!

Esam dalījušies ar mūsu klientu stāstiem, pienācis laiks pastāstīt par mūsu lielākājiem atbalsta sniedzējiem – Fonda darbiniekiem! 

Mūsu kolektīvs ir draudzīgs un ciešs – strādājam kopā jau ilgus gadus un ļoti bieži Fonda aktivitātēm piesaistām savus bērnus, vīrus, draugus, kolēģus no citiem darbiem. Jā, daudziem no mūsējiem darbs fondā nav vienīgais darbs un pat šī nav vienīgā joma, kurā strādājam! Un tieši šis aspekts mūs padara unikālus – mūsu vide ir tik dažāda un klientiem ir iespēja redzēt dažādus mūsdienu sabiedrības aspektus. Piemēram, mūsu Iveta ir žurnāliste. Jā, viņa producē un režisē televīzijas raidījumus un dažreiz paņem arī mūs līdzi uz filmēšanas laukumu. Un tas ir tik aizraujoši! Mūsu Olga ir fitnesa trenere – Fondā viņa strādā ar projektiem un sabiedrisko attiecību veidošanu, un vada mums aizraujošus sporta treniņus! Darbnīcu rūķu vadītāja Vineta ir māksliniece – pateicoties viņas neparastajam skatījumam un radošumam, mēs paši radām neparastus darbus, izmēģinām dažādas mākslas tehnikas, veidojam brīnišķīgas dekorācijas svētkiem un pat varam veidot paši savus mākslas šovus. Dienas Centra mākslas pulciņa vadītāja Dace ir skolotāja – ikdienā viņa strādā ar bērniem un jauniešiem, kas apgūst lietišķās mākslas prasmes, tāpēc viņas vadība esam pat piedalījušies izstādēs! 

Arī tie darbinieki, kas strādā tikai Fondā nes nepārspējamu pienesumu mūsu ikdienas darbam – mūsu vadītāja Tamāra, kas ilgus gadus strādājusi skolā, palīdz mums apgūt lasīšanas un rēķināšanas prasmes ārpus skolas sola ar tik radošām metodēm, ka ejam mācīties ar sajūsmu un gaidām katru nākošo mācību stundu. Anda mums ir kā mamma – viņa spēj uzburt svētku sajūtu griežot svētku salātus, aizvest aizraujošā pārgājienā, motivēt iet paskriet blakus esošajā stadionā un tik lietišķi palīdzēt mums sakārtot dokumentus, sarunāt vizīti pie ārsta un nopirkt jaunu telefonu! Daidze apčubina klientus ikdienā un atbalsta darba meklējumos, pabaksta, kad nepieciešams kāds atgādinājums un ir kļuvusi par uzticības personu ikvienam no viņiem. 

Pavisam vienkārši un īsi, lūdzām mūsējiem abildēt uz vienu jautājumu: kāds ir bijis foršākais brīdis, strādājot šeit? Atbildies meklē galerijā! 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.