Galerija

Mūsu ikdiena, pasākumi, aktivitātes, ekskursijas un citi aizraujoši piedzīvojumi bildēs. 

Sakuras

Mums tik ļoti patīk daba un tās skaistums. Un vēl mums patīk sabiedrība - būt daļa no tās un būt aktīviem. Sakuru ziedēšanas laiks ir brīdis, kad Rīgas un piepilsētas iedzīvotāji steidz izbaudīt krāšņos ziedus un pasakai līdzīgus skatus. Arī mēs šogad apbruņojāmies ar sejas maskām, pacietību un lietussragiem devāmies baudīt "mākoņkokus". 

Radām mākslu!

Jau ilgāku laiku mēs nevaram klātienē apmeklēt muzejus, galerijas, izstādes un mums tas ļoti pietrūkst! Lai radoši strādātu un darbotos šūšanas darbnīcās, mums ir svarīgi iedvesmoties, tāpēc mēs izlēmām vienu pēcpusdienu pavadīt radoši un veidot mākslas darbu reprodukcijas aplikācijas tehnikā. Ienesām mākslu paši savā dzīvē. Rezultātā izveidojām interesantu konkursu un nelielu sacensību, par to, kurš darbs ir vislīdzīgakais oriģinālam. 

Viena no interesantākajām pēdējā laika aktviitātēm, kuru noteikti atkārtosim.  

Sagaidām pavasari!

2021. gada pavasaris nāk pēc izolētās un klusās ziemas ar pirmajiem saules stariem un putnu balsīm. Visu ziemu bijām aktīvi, gājām pārgājienos un izbaudījām sniegu un salu. Šobrīd tālu braukt nevaram, jo maksimāli vēl cenšamies izvaidīties no sabiedriskā transporta lietošanas, tāpēc priecājamies par iespēju izbraudīt mūsu pašu Bolderājas jūrmalu un skaisto molu! 

Sporta zāles un projekta atklāšanas pasākums

2019. gada pavasarī sadarbībā ar Latvijas Valsts mežiem un ziedot.lv uzsākām veselīga dzīvesveida pasākumu, lai motivētu mūsu klientus vairāk sportot. Iekārtojām sporta istabu un uzrīkojām jautru ballīti ar ievadtreniņu un garšīgiem smūtijiem. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.