Natural Senses 

Projekts Natural Senses norisinājās saulainajā Sicīlijā aprīļa sākumā. Ar sadarbības partneriem esam pazīstami jau sen un strādājuši vairākos projektos, tādēļ mums visiem bija ļoti liels atkalredzēšanās prieks! Kopā piedalījās 4 organizācijas no četrām dažādām valstīm: Itālijas, Rumānijas, Grieķijas un Latvijas

Sadarbojoties visiem partneriem, projekta mērķis bija palīdzēt jauniešiem attīstīt viņu spējas un prasmes, izmantojot dažādas maņas: tausti, redzi, dzirdi, ožu un garšu. Šis bija viens no radošākajiem un emocionāli piesātinātākajiem projektiem, kurā esam piedalījušies! Ļausim runāt bildēm, kas izsaka tik daudz!
Šoreiz projektā piedalījās: Olga, Vineta, Anžeļika un mums pievienojās Ludvigs kā brīvprātīgais palīgs. Projektā brauca Didzis, kas ikdienā apmeklē mūsu dienas aprūpes centru, Aļona, Kristīne un Rihards no mūsu grupu dzīvokļiem. 

Visi jaunieši ar prieku iejutās projekta radošajā noskaņā, kā arī juta ieguvumus atbraucot mājās: visi ir daudz atvērtāki visam jaunajam, iejūtas kolektīvos ātrāk, kā arī ar atceras kopā piedzīvoto. Uzlabojusies arī komunikācija darbinieks - klients, kas palīdz ikdienas darbā un izglītības procesā.