Vingrosim Kopā

Fonds Kopā sadarbībā ar sertificētu fitnesa un uztura treneri Olgu Volkovu ir izveidojuši projekta Vingrosim Kopā turpinājumu. Projekta ietvaros tiks izveidoti 10-12 video, kas piemēroti cilvēkiem bez pieredzes sportā un kas tikai iepazīstas ar kustību, kā arī tiem, kas atsāk sporta gaitas pēc ilgāka pārtraukuma. Video var kombinēt, balstoties uz individuālām vajadzībām, veidojot ikdienas aktivitāšu un treniņu programmu, kas būs piemērota ikvienam. Šis ir lielisks rīks individuālam darbam, kā arī sadarbībai dažāda veida sabiedrībā balstītos pakalpojumos. Vingrinājumi ir vienkārši saprotami ar treneres komentāriem un atbalstu to izpildē! Pievienojies mums un vingrosim kopā!

Pēdu veselība

Pirmā video mērķis ir uzlabot Tavu pēdu veselību, rūpējoties par stāju. Izmanto šo video 3-4 reizes nedēļā, lai stiprinātu savu pēdu un kāju muskuļus, samazinot sāpes mugurā, "savilktas sprandas" sajūtu un nogurumu ejot vai stāvot. 

Klausies treneres norādes un piedomā par pareizu vingrinājumu izpildi. Atceries, vesela un pareiza stāja ir labas pašsajūtas noslēpums!